Notikumi

Priekules vidusskolas 3.klase iegūst 1.vietu RIMI izaicinājums otrajā posmā

Rimi aicinājums, izsludinot pieteikšanos projektam “Sporto Visa Klase Rimi izaicinājums 2020”, visiem būt kustīgiem, veselīgiem, uzturēt možu un radošu garu.
Ņemot vērā situāciju valstī un pasaulē, šogad projekts notiek attālināti - ar digitālas platformas starpniecību.
Tas, ka uzdevumi un vērtēšana tika pārcelta uz digitālo vidi, nebūt nenozīmē, ka tie bija un būs mazāk kustīgi, mazāk izaicinoši vai mazāk aizraujoši. Varbūt pat tieši otrādi - apvienojot fizisko kustību un iespējas, ko sniedz virtuālā pasaule, tiek nodrošināti jauni, nebijuši un interesanti izaicinājumi gan bērniem, gan pieaugušajiem.  

 


Projekta uzdevumi tika sadalīti trīs lielās tēmās. Šī gada lielās tēmas ir SPORTS, UZTURS un EMOCIONĀLĀ VESELĪBA.
Bērni uzdevumus veica atsevišķi, katrs kopā ar ar savu ģimeni vai skolotāju, bet uzdevumos iegūtie punkti tiek skaitīti visai klasei kopā.
Katras tēmas beigās tiek noteiktas trīs labākās klases divās klašu grupās:
• 2.- 3.klase;
• 4.- 6. klase.

Priekules vidusskolu šajā RIMI izaicinājumā pārstāv divas klases – 3.klase un 6.klase.

Priekules vidusskolas 3.klasei līdz šim RIMI izaicinājuma konkursā veicies ļoti labi. 1.posmā (tēma SPORTS), kurš norisinājās 2020.gada decembrī, tika iegūta 2.vieta, bet 2.posmā (tēma UZTURS), kurš no risinājās no 11.marta – 25.martam, priekulnieki bija labākie!  Kopā šajā grupā startē 51 klase no visas Latvijas.

Paldies skolēniem, vecākiem, audzinātājai Marikai Šeflerei un sporta skolotājam Raitim Feldmanim. Ceram uz veiksmīgiem panākumiem arī 3.posmā!

 

 

 

 

Atpakaļ