Kultūras notikumi

Konkurss “Kā mēs pavadām laiku mājās”

No 19. marta līdz 11. maijam Kalētu pagasta pārvalde organizēja konkursu visai ģimenei “Kā mēs pavadām laiku mājās”. Ņemot vērā situāciju valstī, organizatori aicināja kalētniekus un to viesus, kuri reģistrējušies “Facebook” grupā – Kalētu pagasts, pavadīt laiku lietderīgi – kopā ar bērniem parādīt savas emocijas skaistos mākslas darbos! Paralēli konkursam iedzīvotāji tika aicināti iet dabā, spēlēt spēles un domāt visu to labāko!

Konkursa dalībnieki tika aici-nāti būt kopā ar saviem mīļajiem un darboties radoši, izveidojot mākslas darbus par tēmu “Kā mēs pavadām laiku mājās”. Darbus varēja veidot dažādās tehnikās: zīmējums, gleznojums, papīra plastika, dabas materiāli, netradicionālie materiāli u.c. Darbus vērtēja paši iedzīvotāji – pieliekot pie darba bildes “Facebook” emociju simbolu “patīk”.

Arta Troika, viena no konkursa organizatorēm, stāsta: “Kopumā piedalījās 7 dalībnieki. Pirmo vietu ieguva Gabriela Viršila, otro vietu – Valters Piziks, bet trešo un ceturto vietu dala Enija Mockus un Lelde Zase. Arī pārējie saņems pateicības balviņas. Tuvākā laikā sazināšos personīgi. Liels paldies visiem dalībniekiem, ka piedalījāties!”

Mākslas darbus var apskatīt ŠEIT

(Uzvarētāja Gabriela Viršila)

 

 

Kristīne Dundure

Atpakaļ