Realizētie projekti

Prūšu ūdenskrātuves atklāšana

4. jūnijā svinīgā ceremonijā, kurā par jautru noskaņu rūpējās Priekules pūtēju orķestris, Virgas pagastā pēc rekonstrukcijas darbiem tika atklāta Prūšu ūdenskrātuve.
Prūšu ūdenskrātuves teritorija tika labiekārtota pateicoties Eiropas Zivju Fonda un biedrības „Liepājas rajona partnerība” atbalstītajam projektam „Prūšu ūdenskrātuves teritorijas labiekārtošana tūrisma veicināšanai un pakalpojumu dažādošanai Priekules novadā”. Projektu realizēja biedrība „ROBLANKA”.
Projekta kopējās izmaksas ir Ls 14 490, no tiem 90% sedz EZF, bet 10% līdzfinansē Priekules Novada dome. Projektu pilnībā jāpabeidz līdz 2011. gada 1. oktobrim. Kā atzina biedrības priekšsēdētāja Ruta Balode, darbs pie labiekārtošanas  turpināšoties visu vasaru līdz sezonas beigām - 30. septembrim. Tad arī inventārs tiks sakārtots un novākts, jo ziemā to iznomāt nevarēs.
Pie ūdenskrātuves ir iekārtota piestātne laivām, kur var iznomāt divas airu laivas un divus ūdensvelosipēdus, ir 2 laipas, dārza mājiņa uzraugiem, kur varēs iznomāt atpūtai nepieciešamo inventāru. Makšķerniekiem pieejams zivju sveršanas un mērīšanas galds, kā arī vieta, kur zivis pagatavot. Atpūtnieki varēs izmantot ugunskura vietu, galdus, solus, nojumi, lielās šūpoles un bērnu līdzsvara šūpoles. Apmeklētāju ērtībām uzstādītas arī divas tualetes, atkritumu urnas un pārģērbšanās aizslietnis.
Atpakaļ