Priekules baptistu draudze

http://pbd.lv/

FOTO

 

PIRMDIENĀS pulksten 10 Māmiņu skola.

Katra māmiņa ir vienmēr laipni gaidīta. Mēs kopā lasām Bībeli, Lūdzam Dievu un līdzdalām sirdssāpes un priekus. Tev nav jābūt kristietei, lai atnāktu un piedalītos. Ieeja no sētas puses.

Vadītāja Aiga Roga mob.26166958.

 
OTRDIENĀS pulksten 18 Lūgšanu brīdis. 
Ticības biedri kopā nākam, lai lūgtu Dievu un izcīnītu uzvaras pār notikumiem, kuri mūs sāpina. "Īskā distance starp problēmu un tās risinājumu ir attālums starp grīdu un taviem ceļiem." /Čārlzs Stenlijs/
 
OTRDIENĀS pulksten 19 Kora mēģinājums. 
Ja vēlies dziedāt un atklāt talantu, korī tev atradīsies vieta. Mēs esam visas paaudzes kopā. Ieeja no sētas puses.
Vadītāja Zenta Svara mob.26801575. 
 
TREŠDIENĀS pulksten 19 Sieviešu tikšanās reizes.
Katra sieviete, kura vēlas atnākt, lai parunātu par dzīvi- esi mīļi gaidīta! Mēs atrodam brīdi, kad varam būt noderīgas viena otrai ar atbalstu un palīdzību. Ieeja no sētas puses.
Vadītāja Aiga Roga mob.26166958.
 
CETURTDIENĀS pulksten 19 Sarunas par ticību un Bībeli. 
"Daudzi cilvēki ir pieņēmuši ērto teoriju, ka Bībele ir grāmata, kuru nepieciešams izskaidrot, tomēr pirmām kārtām tā ir Grāmata, kurai nepieciešams ticēt." /L.Ravenhill/ Ieeja no sētas puses.
 
PIEKTDIENĀS pulksten 16 Pusaudžu tikšanās. 
Ja esi vecumā no 10 līdz 14 gadiem- vari pievienoties mums. Mēs dziedam, veidojam komandu spēlēs, mācāmies Bībeli un atklājam veidus kā palīdzēt cilvēkiem. Mēs tevi gaidām. Ienākt vari no sētas puses.
 
 
SVĒTDIENĀS pulksten 11 Dievkalpojums.
Tas ir brīdis, kad cilvēki sanāk kopā . Ieklausoties vārdā Dievkalpojums varētu saprast, ka Dievs nāk un kalpo cilvēkiem. Mūzika, dziesmas, stāsti no cilvēku dzīvēm, kā viņi saprot Dieva palīdzību. Uzruna no mācītāja un bērnu dziesmas. Tā ir sadraudzība, kurā dvēsele atpūšās un atspirgst. Tas ir brīdis, kad vari būt Dieva priekšā un atzīties savos pārkāpumos, lai iegūtu pieņemšanu un piedošanu.
 
SVĒTDIENĀS PL.11.00 Svētdienskola.
 Bērniem vecumā no 3-6 gadiem un 7-9 gadiem. Mēs dalamies 2 grupās un kopā ir interesanti ar jaukiem svētdienskolotājiem. Svētdienskola notiek dievkalpojuma laikā. Tavi vecāki var būt droši par tevi, kamēr viņi ir dievkalpojumā.
 
Katra mēnešā otrajā svētdienā pulksten 15 Dievkalpojumi Kalētos.
 Kalētu pagastmājā notiek dievkalpojums. Mēs braucam iedošināt un iepriecināt Kalētu ticības biedrus ar dziesmām un Dieva Vārdu no Bībeles. Izbraukšana no Priekules baptistu draudzes pulksten 14.30.

Notikumi draudzē. 

Priekules baptistu draudzes organizētā bērnu dienas nometne Vasaras Bībeles skola

Priekules baptistu draudzes svētki

Priekules baptistu draudze sadarbībā ar Priekules novada domi organizēja „Tēvu un Dēlu” ekspedīciju ar kanoe laivām.