Individuālā darba veicēji

IK ’’Priekules velobanka’’

Velo remonts un apkope

Darba laiks*

P.

O.

T.

C.

P.

S.

Sv.

9-17

9-17

9-17

9-17

9-17

 

 

 
* Pirms apmeklējuma vēlams piezvanīt pa norādīto tālruni, iespējams arī ārpus darba laika
 
Adrese: Raiņa ielā 5, Priekule, Priekules novads, LV-3434
 
Kontaktpersona: Ivars Kāpiņš (tālrunis: 29821306).
 
Pirms savas darbnīcas atvēršanas Ivars velosipēdu jomā darbojies jau vairākus gadus gan Priekulē, gan Liepājā. Tomēr sapratis, ka vēlas uzsākt ko savu un eksperimenta dēļ no Vācijas pasūtījis un pārdot mēģinājis pirmos desmit velosipēdus Priekulē. Tas izdevies ļoti veiksmīgi un viņš meklējis telpas, lai uzsāktu pastāvīgu darbību.
 
Ivars atceras, ka jau bērnībā viņam paticis remontēt riteņus un mopēdus. Savukārt pirms velo darbnīcas atvēršanas Ivars saremontējis vairāk kā 500 dažādu riteņu. Viņš uzskata, ka nav tāda velosipēda, kuru nevar salabot. Vajadzīga tikai pacietība. Velo Bankā  ir iespējams iegādāties lietotus velosipēdus, kā arī visu nepieciešamo aprīkojumu - gan jaunas riepas un ķēdes, gan ērtāku velosipēda sēdekli vai sēdeklīti bērnam, gan uzliekamos grozus, aizsargķiveres un dažādus aksesuārus riteņiem. Ivars remontē un veic velosipēda tehnisko apkopi. 
Velo Bankas telpās notiek arī tikšanās Priekules Velokluba biedriem. Biedri Ivaru paslavē, jo viņš vienmēr ir aktīvs pasākumu dalībnieks, kā arī neatsaka palīdzību, ja notikusi kāda tehniska ķibele ar velosipēdu.
 
 
 

 

Atpakaļ