Aktualitātes

Rasts finansējums Priekules – Vaiņodes autoceļa sakārtošanai

Piešķirot papildu finansējumu autoceļiem, finansējums beidzot rasts arī autoceļa P135 Priekule – Vaiņode sakārtošanai, informē Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs un 13.Saeimas deputāts Jānis Butāns.

 

Priekules – Vaiņodes autoceļš bija viens no vissliktākajiem ceļiem ar melno segumu, tādējādi Vaiņodes iedzīvotājiem radot grūtības nokļūt Priekulē, Liepājā un citur.

 

“Šis ir apliecinājums tam, ka palielinot finansējumu autoceļiem, ieguvēji ir visi Latvijas iedzīvotāji, jo finansējums nav jākoncentrē tikai uz valsts galvenajiem autoceļiem,” uzsver Jānis Butāns.

 

Ministru kabinets aprīlī nolēma finansējumu 75 miljonu eiro apmērā piešķirt autoceļu būvniecības vajadzībām, lai, izmantojot būvniecības izmaksu kritumu, veicinātu nodarbinātību būvniecībā un ar to saistītajās nozarēs, vienlaicīgi uzlabojot kopējo autoceļu stāvokli. 

 

Ceļu uzlabošanu 583 km kopgarumā visos Latvijas novados organizēs VAS “Latvijas Valsts ceļi”. VAS “Latvijas Valsts ceļi” izveidojis karti ar plānoto autoceļu sakārtošanu, identificējot tādus, kur darbus iespējams veikt iespējami ātri.

 

Atpakaļ